Campionatul Decanal Bacau - >> Editia I <<

 

Etapa 9

,Noiembrie ,Ora
Sf. Cruce 0-3 Margineni

Sambata ,28 Noiembrie ,Ora 11:00
Nicolae Balcescu 1-2 Barati

Sambata ,28 Noiembrie ,Ora 14:30
Lespezi 7-2 Fericitul Ieremia

Duminica ,29 Noiembrie ,Ora 15:30
Oratoriu 3-2 Centru

Sambata ,28 Noiembrie ,Ora 14:00
Faraoani 2-2 Luizi Calugara



Etapa 8

,Noiembrie ,Ora
Sf. Cruce 0-3 Luizi Calugara

Sambata ,21 Noiembrie ,Ora 11:00
Barati 0-2 Faraoani

Sambata ,21 Noiembrie ,Ora 15:00
Margineni 3-5 Lespezi

,Noiembrie ,Ora
Centru v Nicolae Balcescu

Sambata ,21 Noiembrie ,Ora 16:00
Fericitul Ieremia 10-6 Oratoriu Don Bosco




Etapa 7


Sambata ,14 Noiembrie ,Ora 11:00
Fericitul Ieremia 8-4 Nicolae Balcescu

,Noiembrie ,Ora
Centru 14-1 Margineni

Vineri ,13 Noiembrie ,Ora 19:00
Oratoriu Don Bosco 7-1 Lespezi

,Noiembrie ,Ora
Faraoani 3-0 Sf. Cruce

Sambata ,14 Noiembrie ,Ora 15:00
Luizi Calugara 0-4 Barati




Etapa 6

, Noiembrie ,Ora
Barati 3-0 Sf. Cruce

Duminica ,8 Noiembrie ,Ora 15:00
Lespezi 5-3 Centru

Sambata ,7 Noiembrie ,Ora 13:00
Fericitul Ieremia 5-14 Faraoani

Sambata ,7 Noiembrie ,Ora 15:00
Margineni 2-7 Oratoriu Don Bosco

Sambata ,7 Noiembrie ,Ora 14:00
Nicolae Balcescu 0-3 Luizi Calugara



Etapa 5

   Sambata ,31 Octombrie , Ora 15:00
  Centru 7-0  Fericitul Ieremia

Sambata ,31 Octombrie , Ora  13:00
  Luizi Calugara 11-1 Margineni

Duminica ,1 Noiembrie , Ora 19:00
 Barati 1-0 Oratoriu Don Bosco

 ,  Octombrie , Ora
 
Nicolae Balcescu 3-0 Sf. Cruce

  Sambata ,31 Octombrie , Ora 13:30
  Faraoani 12-1 Lespezi




Etapa 4

Duminica , 23 Octombrie , Ora 15:00
  Lespezi 2-2 Nicolae Balcescu

Duminica , 23 Octombrie , Ora 15:00
  Margineni 0-5 Barati

Duminica , 23 Octombrie , Ora 16:00
  Centru 0-5 Faraoani

Duminica , 22 Octombrie , Ora 16:00
  Fericitul Ieremia 3-4 Luizi Calugara

  ,Octombrie , Ora
Sf Cruce 0-3 Oratoriu Don Bosco





Etapa 3


Sambata , 17 Octombrie, Ora 15:00
Barati 6-3 Lespezi

,Octombrie ,Ora
 Sf Cruce 0-3 Fericitul Ieremia

Duminica , 18 Octombrie, Ora  15:00
  Nicolae  Balcescu 8-4 Margineni

  Luizi Calugara  v  Centru

Duminica , 18 Octombrie, Ora 15:00
  Oratoriu Don Bosco 2-4 Faraoani





Etapa 2


Duminica , 11 Octombrie, Ora  19:00
  Fericitul Ieremia 0-8 Barati

Duminica , 11 Octombrie, Ora  14:30
 
Centru  4-1 Sf. Cruce

Sambata , 10 Octombrie, Ora  15:00
  Lespezi  8-2 Luizi Calugara

Duminica , 11 Octombrie, Ora  17:00
  Oratoriu Don Bosco 4-7 Nicolae Balcescu

Duminica , 11 Octombrie, Ora  14:00
 
Faraoani 2-2 Margineni



Etapa 1


Sambata , 3 Octombrie, Ora 13:00
  Barati 7-3 Centru


Sambata , 3 Octombrie, Ora 14:00
  Nicolae Balcescu 7-2 Faraoani


Sambata , 3 Octombrie, Ora 15:00
  Luizi Calugara 5-7 Oratoriu Don Bosco


Duminica , 4 Octombrie, Ora 14:30
  Margineni 5-4 Fericitul Ieremia


Duminica , 3 Octombrie, Ora 15:00
  Sf. Cruce 4-6 Lespezi



 
 
 
 

 
 
 
Today, there have been 1 visitors (27 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=